Hotel Liberec Valdštejn
Hotel Valdštejn ubytování Liberec Aktuální počasí jasno
Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 23 m/s
 

Hotel Valdštejn / Liberec

Stylový hotel Valdštejn kategorie *** je situován v městské části Růžodol I. na severozápadní straně města Liberec. Umístění hotelu je velmi výhodné díky nedaleké rychlostní komunikaci vedoucí od Prahy a Turnova do Ústí nad Labem a dále na státní hranici s Německem.

Liberec hotel Valdštejn :
Hotel byl v roce 1994 kompletně zrekonstruován a z větší části nově dostavěn. Hotel Valdštejn v Liberci vyniká kvalitou ubytovacích služeb i díky komorní klidné atmosféře. Připojení na Wi-fi internet zdarma v celém hotelu.

Hotel Valdštejn v Liberci ubytování :
Kapacita hotelu je 59 lůžek ve 26 pokojích a 2 dvoulůžkových apartmá. K vybavení pokojů patří WC, sprcha, rádio, TV satelit, telefon, lednice s minibarem – možnost čerpat konzumaci v rámci služby 1000 inclusive. Atmosféru pokojů doplňuje stylový nábytek imitující dobu 17. století.

Liberec - Růžodol Hotel Valdštejn snídaně :
Restaurace je v současné době uzavřena. V hotelu Valdštejn se podávají pouze snídaně. 

Hotel Valdštejn ubytování Liberec služby :
Okolo hotelu Valdštejn v Liberci jsou provedeny venkovní sadové úpravy s osvětlením a velmi dobře udržovanými okrasnými stromy a keři. Parkování je zajištěno přímo v areálu hotelu na ploše zpevněné zámkovou dlažbou. Parkovací kapacita 27 osobních automobilů + 1 autobus, parkovací plocha za hotelem příjezd od ulice Růžodolská, Rolnická pojme dalších 7 osobních automobilů.

Ubytování hotel Valdštejn v Liberci :
Budova hotelu Valdštejn v Liberci je svou vnější stavbou inspirována stylem charakteristickým pro období třicetileté války za vlády vévody Albrechta z Valdštejna. Interiér hotelu Valdštejn Liberec je stylově zařízen dobovou výzdobou při respektování moderních nároků hostů na komfort a hotelové služby. Služeb hotelu Valdštejn využili ve své historii hudební skupina BONEY M, fotbalové týmy mezi jinými i FC Liverpool, Václav Klaus (v pořadí druhý prezident České republiky) a mnoho dalších zajímavých hostů.

Hotel Liberec Valdštejn - Služba na recepci je 24 hodinHotel Liberec Valdštejn -  je k dispozici připojení na internetHotel Liberec Valdštejn -  je k dispozici letní terasaHotel Liberec Valdštejn - K hotelu přísluší parkovištěHotel Liberec Valdštejn -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Liberec Valdštejn - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Liberec Valdštejn - přijímá kreditní karty VISAHotel Liberec Valdštejn - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Liberec Valdštejn - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Liberec Valdštejn - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Liberec Valdštejn - na pokojích je telefonHotel Liberec Valdštejn - Pokoje jsou vybaveny televizorem
 
 
 
Nevyhovuje Vám tento hotel? Další ubytování naleznete zde.

Ubytování Slovensko
Doporučte tyto stránky:
hotel-ubytovani.com