Hotel Liberec Valdstejn
Hotel Valdstejn ubytovanie Liberec Aktuálne počasie jasno
Aktuálne počasie
Denná tepl.: 4 °C
Nočná tepl.: -2 °C
Vietor: 23 m/s
 

Hotel Valdstejn / Liberec

Štýlový hotel Valdštejn kategórie *** je situovaný v mestskej časti Ružodol I. na severozápadnej strane mesta Liberec. Umiestnenie hotela je veľmi výhodné vďaka neďalekej rýchlostnej komunikácii vedúcej od Prahy a Turnova do Ústí nad Labem a ďalej k štátnej hranici s Nemeckom.

Liberec hotel Valdštejn:
Hotel bol v roku 1994 kompletne zrekonštruovaný a z väčšej časti novo dostavaný. Hotel Valdštejn v Liberci vyniká kvalitou ubytovacích služieb aj vďaka komornej pokojnej atmosfére.

Hotel Valdštejn v Liberci ubytovanie:
Kapacita hotela je 59 lôžok v 26 izbách a 2 dvojlôžkových apartmánoch. K vybaveniu izieb patrí WC, sprcha, rádio, TV satelit, telefón, chladnička s minibarom - možnosť čerpať konzumáciu v rámci služby 1000 inclusive. Atmosféru izieb dopĺňa štýlový nábytok imitujúci dobu 17. storočia.

Liberec - Ružodol Hotel Valdštejn raňajky: 
Reštaurácia je v súčasnej dobe uzavretá. V hoteli Valdštejn sa podávajú len raňajky.

Hotel Valdštejn ubytovanie Liberec služby: 
Vonkajšie sadové úpravy s osvetlením a veľmi dobre udržiavanými okrasnými stromami a kríkmi okolo hotela Valdštejn v Liberci dodávajú príjemnú atmosféru. Parkovanie je zabezpečené priamo v areáli hotela Valdštejn na ploche spevnenej zámkovou dlažbou. Parkovacia kapacita 27 osobných automobilov + 1 autobus, parkovacia plocha za hotelom príchod od ulice Ružodolská, Roľnícka pojme ďalších 7 osobných automobilov.

Ubytovanie hotel Valdštejn v Liberci:
Budova hotela Valdštejn v Liberci je svojou vonkajšou stavbou inšpirovaná štýlom charakteristickým pre obdobie tridsaťročnej vojny za vlády vojvodu Alberta z Valdštejna. Interiér hotela Valdštejn Liberec je štýlovo zariadený dobovou výzdobou pri rešpektovaní moderných nárokov hostí na komfort a hotelové služby. Služieb hotela Valdštejn využili vo svojej histórii Václav Klaus (v poradí druhý prezident Českej republiky), hudobná skupina Boney M, futbalové tímy medzi inými aj FC Liverpool a mnoho ďalších zaujímavých hostí.

Hotel Liberec Valdstejn - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Liberec Valdstejn - možnosť pripojenia na internetHotel Liberec Valdstejn - k dispozícii letná terasaHotel Liberec Valdstejn - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Liberec Valdstejn - Recepcia poskytuje zmenárenské službyHotel Liberec Valdstejn - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Liberec Valdstejn - akceptuje creditné karty VISAHotel Liberec Valdstejn - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Liberec Valdstejn - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Liberec Valdstejn - Izby s vlastnou toaletouHotel Liberec Valdstejn - v izbach je telefonHotel Liberec Valdstejn - Iybz sú vybavené televízorom
 
 
 
Nevyhovuje Vám tento hotel? Ďalšie ubytovanie nájdete tu.

Ubytovanie Slovensko
Odporúčajte tyto stránky:
hotel-ubytovani.com